Nasz adres: ul.Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin

Telefon: +48 81 743-61-94 Email: [email protected]

AKTUALNOŚCI

Wybory do USS i MRM

Październik miesiącem wyborów.
18 i 23 października w Naszej Szkole przeprowadzone zostały wybory odpowiednio do Uczniowskiego Samorządu Szkolnego, a potem do Młodzieżowej Rady Miasta.


Komisja wyborcza w dziewięcioosobowym składzie (Dominika, Mikołaj z 5i, Wiktoria, Yana, Natalia z 4h, Maja, Patrycja z 3LO, Anna, Wiktoria z 2A) dyżurowała, rejestrowała kandydatów, prowadziła dokumentację, przeprowadziła głosowanie i przeliczyła skrupulatnie wszystkie głosy.

Spośród jedenaściorga kandydatów uczniowie wybrali ośmioro przedstawicieli do USS. I tak przewodniczącym został Marcin z 4h, zaś osobami które będą wspierać działania USSu zostali: Sofiya 3LO, Nikola 4h, Ola i Oliwier z 2p, Anna z 1g, Laura z 1p oraz Michał z 2LO. Z kolei wybory do MRM wygrał Oliwier z 2p który nie dał szans pozostałej trójce kandydatów.

Dziękujemy szczególnie komisji wyborczej za poświęcony czas i wysiłek w przeprowadzeniu głosowania. Paniom z sekretariatu które pomogły w drukowaniu kart do głosowania i panu Mateuszowi za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu wyborów.

Podsumowaniem wyborów było oficjalne ogłoszenie wyników wyborów i wręczenie przez Dyrekcję nominacji na stanowiska.
Gratulujemy objęcia stanowisk i życzymy owocnej współpracy, kreatywności, zaangażowania, ciekawych pomysłów oraz gotowości do pracy i działania na rzecz rozwoju szkoły a także uczniów.