Nasz adres: ul.Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin

Telefon: +48 81 743-61-94 Email: [email protected]

AKTUALNOŚCI

Jasełka i konkurs fryzjerski

Na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia w Naszej Szkole odbyły się jasełka, wigilie klasowe oraz wigilia dla wszystkich pracowników Szkół Lider.

Uczniowie przygotowali jasełka pod tytułem „Radość Bożego Narodzenia”, które miały na celu ukazanie ogromnej radości, którą przyniósł na świat Jezus rodząc się w stajni betlejemskiej. Tę wielką radość z narodzin Chrystusa ukazały głównie kolędy wyśpiewane przez Szkolną Grupę Wokalną. Uczennice zaśpiewały takie kolędy jak: „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy śliczna Panna” oraz pastorałki: „Gore gwiazda Jezusowi”, „Skrzypi wóz”, „Świeć gwiazdeczko”.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zaangażowanych w przygotowanie uroczystości bożonarodzeniowej: prowadzącym, aktorom, oprawie muzycznej i dźwiękowej, Szkolnej Grupie Wokalnej, Uczniowskiemu Samorządowi Szkolnemu oraz uczennicom z klasy 4a wraz z p. Violettą Stachyrą za przygotowanie scenografii.

 

Tego dnia odbył się także międzyszkolny konkurs fryzjerski „Fryzura karnawałowo-sylwestrowa”. W konkursie wzięło udział 6 par z klas 1-4. Nagrody przyznawano w dwóch kategoriach: fryzura oraz ogólna stylizacja, zgodna z tematyką konkursu.

 

Finał konkursu i wręczenie nagród odbyły się podczas akademii, a laureatkami zostały:

 

w kategorii fryzura

I miejsce – Maria Kozłowska

II miejsce – Patrycja Dudziak

III miejsce – Mata Borchashvili

 

w kategorii stylizacja

I miejsce – Joanna Telecka

II miejsce – Martyna Chudziak

III miejsce – Agnieszka Sawa

 

Serdecznie gratulujemy!