Nasz adres: ul.Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin

Telefon: +48 81 743-61-94 Email: [email protected]

AKTUALNOŚCI

Święto Niepodległości

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości nasza szkolna społeczność przygotowała uroczystą akademię z tej okazji.

105 rocznica odzyskania niepodległości to możliwość wspomnienia tych wszystkich, którzy przyczynili się do wolności Naszego Kraju, ale również zachęta dla nas obecnie żyjących, aby nieustannie troszczyć się o rozwój i wolność Polski, gdyż jak powiedział święty Jan Paweł II: "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo. Wolność została nam dana, ale i zadana”.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zaangażowanych w przygotowanie obchodów Święta Niepodległości w Naszej Szkole: szkolnej grupie wokalnej za piękne śpiewy, narratorom i recytatorom, aktorom, obsłudze technicznej, uczennicom z klasy 4A i 5A za przygotowanie scenografii, pocztowi sztandarowemu. Szczególne podziękowania składamy również na ręce p. N. Patyjewicz i p. W. Mazurkiewicza. Nad całością przebiegu uroczystości czuwał p. M. Pisarek.

 

Tego dnia odbył się także konkurs fryzjerski "Dziewczyny Niepodległej", w którym udział wzięły uczennice z klas 1a, 2a, 3a i 4a. Nagrody przyznawano w dwóch kategoriach: fryzura oraz ogólna stylizacja, zgodna z tematyką konkursu.
Finał konkursu i wręczenie nagród odbyły się podczas akademii, a laureatkami zostały:
w kategorii fryzura
I miejsce - Mata Borchashvili
II miejsce - Patrycja Dudziak
III miejsce - Patrycja Maciąg

 

w kategorii stylizacja
I miejsce - Martyna Chudziak
II miejsce - Wiktoria Wojtysiak
III miejsce - Amelia Wdowicz
Serdecznie gratulujemy!